odchudzicsie
A ja nie pojmuję jak dyrektor publicznej placówki może używać podobnych argumentów. Z całym szacunkiem dla wkłady państwa Pelczarów śmiem zauważyć, że to jest ich prywatna firma. Nie rozumiem tej odpowiedzi. Czy tam jest jakieś drugie dno? Może mi ktoś to wyjaśnić?
Stare sprawdzone reżimowe nawyki. Biblioteka udostępnia zdjęcia tylko do prac naukowych, bo z reguły pani dyrektor zna ich autorów, wiec wie, co oni moga napisać. A amator-hobbysta w internecie mówgłby broń Boże, opublikowac tekst niepoprawny politycznie i niezgodny z obowiązująca linią... To - według mnie - jest właśnie owo niedopuszczalne "dowolne wykorzystanie"...
Klasyk prawie wszystko trafiłeś, ale prawie, z wyjątkime wagi. musisz trochę dorzucić ale dobrze kombinujesz
jak już jesteśmy w temacie stron internetowych, to co sądzicie o stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przedborzu? pewnie mało kto widział, podaje adres: [adres kazano usunąć więc usunąłem, nie wiem dlaczego, była Pani Dyrektor kazała]. stronę wynonało Studio Ormański z Dąbrowy Górniczej, ta sama firma, która jest właścicielem domeny i wykonawcą strony przedborz.com.pl którą pewnie wszyscy znają.
swan.,
1 - tak, to było pierwsze, co zrobiłam po rejestracji
2 - jeśli pod to pojęcie można podłożyć "przyjaciółkę", to mam ^ ^
3 - uh, z tym, to akurat gorzej. Jako, że bardzo lubię epikę ze związkami homoseksualnymi (a szczególnie jednym jego odłamem), to raczej raju w bibliotece publicznej nie znajdę ^ ^'' Już częściej czytam opowiadania internetowe, oczywiście nie jakieś byle co. Z "normalnych" książek jednak lubię Ch. Moore'a, bo jest śmieszny.
4 - lubię, lecz nie posiadam. Koty by się z "nowym" nie dogadały ;3
5 - robię biżuterię, rysuję, piszę opowiadania (oczywiście, umieszczone w moim ulubionym temacie), czasem biore za aparat. Czyli ogółem twórcza osoba ze mnie ^ ^
IceScreaam, haha, cóż, sentyment mimo wszystko... ;3
Co do fryzury, skoro pytasz... ja już tych dredów nie skomentuję
btw, podoba mi się Twój nick.
~Hunter., cześć
Dla Wszystkich, którzy kochają czytać polecam bibliotekę w naszej dzielnicy.Jest tu wiele ciekawych ksiązek.
Poza tym nie trzeba płacić kaucji za wpisowe oraz wypożyczanie .
Kto jest zainteresowany zapraszam na stronę internetową tejże biblioteki:
http://www.bpursus.waw.pl/
O 600 - 700 woluminów rocznie powiększa się księgozbiór Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieluniu. Dzięki temu z roku na rok placówka może w coraz większym zakresie zaspokajać potrzeby swoich czytelników.
Jak mówi Magdalena Wicher - dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieluniu "dynamiczny rozwój placówki to przede wszystkim zasługa dotacji, jakiej udziela bibliotece Starostwo Powiatowe w Wieluniu i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego".
Na bibliotecznych półkach pojawiają się najczęściej pozycje naukowe i popularno - naukowe na poziomie akademickim, w szczególności z dziedziny prawa i finansów.
Placówka dysponuje także bogatym zbiorem czasopism i wydawnictw multimedialnych, a także dostępem do internetu. Niestety czytelnicy coraz rzadziej korzystają z czytelni multimedialnej, bo jak pokazały wyniki niedawno przeprowadzonej ankiety "posiadają internet w domu" - dodaje dyrektor Magdalena Wicher.
Źródło: http://www.radiozw.com.pl
[/code]
Witam!
Jestem w 3 klasie LO. Po maturze mam zamiar studiować na Waszym Instytucie. Tak więc pozdrawiam przyszłych kolegów!
1. Mam wyraźnie ukierunkowane zainteresowania - natchnięty przez eseje Paula Grahama chcę pisać aplikacje internetowe. Czego z tej tematyki nauczę się na Instytucie a co powiniennem poznać samemu?
- postawić serwer; jak skonfigurować Gentoo, Apache, MySQL; jak zabezpieczyć serwer przed włamaniem i samym sobą
- obsługiwać biblioteki tj. Rails, LWP, UnCommonWeb
- pisać interfejsy użytkownika w Ajaxie, Flashu
- korzystać z publicznych API np. Gogle Maps, tworzyć mashupy
- pozycjonowanie w wyszukiwarkach, reklamy, płatności
- projektowanie funkcjonalnej szaty graficznej strony
Dodam że póki co wiedzy z w/w tematów nie mam prawie żadnej, tylko chcę wiedzieć czego się powiniennem uczyć.
2. Czy internet w akademiku umożliwia postawienie serwera który być może kiedyś będzie bardzo obciążony transferem multimediów? Czytałem, że jest niezły, ale mam wrażenie że chodziło Wam o to że się da dużo ściągać.
3. Czy jest na Instytucie kurs Common Lispa? Sam nie potrafię nauczyć się pisać i czytać bardziej zaawansowanych makr.
W poniedziałek (6 II) w Wąsoszu rusza czytelnia internetowa. Będzie działać w bibliotece publicznej przy Zespole Placówek Kultury. Amatorzy internetu będą mieli do swojej dyspozycji aż 6 komputerów.- Jak wiele bibliotek dostaliśmy komputery z ministerialnego programu „Ikonka”, ale dostaliśmy więcej niż inni – zdradza Jerzy Jakuczun, dyrektor ZPK w Wąsoszu.W ramach „Ikonki” Ministerstwo Nauki i Informatyzacji wyposaża biblioteki w sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem oraz zapewnia bibliotekarzom podstawowe szkolenia. Każda biblioteka otrzymuje bezpłatnie 3 komputery PC wyposażone w system operacyjny, pakiet biurowy i program antywirusowy oraz sprzęt sieciowy typu WI-FI umożliwiający łączenie z internetem w bezpośrednim sąsiedztwie.
Wąsoska czytelnia internetowa, dzięki wykorzystaniu szansy na przyznanie dodatkowego sprzętu, została wyposażona w dwa identyczne zestawy. - Do sześciu komputerów od ministra dołożyliśmy trzy własne. Teraz mamy czytelnię z prawdziwego zdarzenia – podsumowuje J. Jakuczun.Czytelnia będzie czynna w godzinach otwarcia biblioteki. Na razie dyrekcja placówki nie przewiduje żadnych ograniczeń czasowych związanych z korzystaniem z internetu.
Panorama Leszczyńska/A. Machowska
z internetem mobilnym generalnie jest ciężko, on się dobrze sprawuje
ale głównie w centrum miasta gorzej poza nim, albo w kamienicy gdzie ma się grube mury. Teraz większość miejsc publicznych typu kawiarnie, księgarnie, biblioteki dają darmowy dostęp to sieci... więc jeżeli planujesz korzystać z netu głównie w domu to warto pomyśleć o dostawcy na kablu, i tu już w zależności od miejsca zamieszkania i potrzeb można sobie coś wybrać. W TP net skoczył do 20mb/s i to kablówka, dialog też coś planuje. Może warto to przemyśleć jeszcze?
Password Depot 4.0.2 [ENG] [crack]
http://softporal.ucoz.ru/Images1/Ace...rdDepot_wm.JPGOchraniaj swoje hasła i ważne informacje. Program posiada przyjazny interfejs użytkownika, pozwalający na łatwe i szybkie zarządzanie oraz dostęp do listy haseł. Możesz skorzystać ze specjalnego generatora trudnych do złamania metodą słownikową haseł, i które będą trudne do zapamiętania - szczególnie przydatne, jeśli korzystasz z Internetu w miejscach publicznych (biblioteka, praca, szkoła) i masz wrażenie, że ktoś zerka na Twój monitor. Ochronę zapewnia szyfrowanie kluczem 256-bitowym. Narzędzie chroni także przed keylogerami i programami szpiegujacymi, więc nawet jeśli Twój system jest zainfekowany, Twoje hasła są bezpieczne. Funkcja autouzupełniania formularzy jest bardzo wygodna, jeśli używasz kilku kont bankowych. Program można uruchomić z zewnętrznego napędu USB oraz obsługuje serwery FTP (można na nie wyeksportować listę haseł, która będzie dostępna z każdego miejsca na świecie).
Linki z tego postu zostały usunięte z powodu naruszenia praw autorskich.
Teraz wszedlem zobaczyłem, oczka się pocą widząc to na co pracowałem.
ehhhh szkoda,nigdy w życiu nie zagram w gre BP
Artur no przyjechał autobusik...ja wszedłem ty zostaęłś na przystanku.
Bedzie mi brakowało naszych rozmów..
Domino jaka podstawka??hehe widać ze górnikiem byłeś i jesteś:D od kiedy na atak się reki zabiera:p:p
ale Wybaczam CI:D
spamować dalej będe a powaga nie posiadam internetu.
Zapomniałem podziękować pani z biblioteki publicznej, mojemu szefowi i znajomym za możliwość kożystania z neta o różnych porach..