Indeks odchudzicsiekkodeki Windows Media Playerkkodeks postępowania cywilnegokkodeks postępowania karnegokkodeks postępowania administracyjnegokkodeki do sciagnieciakkodeki rmvbkkodeki Realkkodeki do filmukkodeki do filmówkkodeki do Nero
  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • radius.htw.pl
  •  

    odchudzicsie

    sorry, ale chyba nie mowimy o tym sanyn art 50 ust. 3... kolejny artykul (51 ust. 1) jest definicja "wprowadzenia do obrotu" - ale my zupelnie nie o tym mowimy...udostepniajac pliczki w eMule'u w ogole nie podchodzimy pod ustawe prawo autorskie, lecz pod Kodeks Karny... to jest przynajmniej obecne zdanie (z wtorku) Rzetelskiej/Prominskiej. gra wg mnie jest utworem wg art 1 ust. 1. oczywiscie - autor moze zadac naprawiemia szkody itd., ale to nie jest esencja tej dyskusji.pspoczytaj sobie dokladnie te ustawe, w szczegolnosci art 6 pkt. 1 i 3 w zwiazku z art 23 ust. 1. my mowimy o zupelnie innych rzeczach: nie o prawie do korzystania z utworu, lecz o nastepstwach braku prawa... z tego co wiem prawo autorskie nie ma charakteru penalizujacego... od tego jest inna ustawa.



    Pozwolę sobie zacytować fragment mojej przeprawy z oszustem:
    Sugerujemy jak najszybsze zgłoszenie tego faktu organom policji celem dokonania pełnego dochodzenia w sprawie. Jakakolwiek reakcja operatora podjęta bez konsultacji z organami ścigania może doprowadzić do negatywnych dla sprawy efektów

    Problem polega na tym, że policja jest jedyną instytucją Tobie dostępną, która może dotrzeć do informacji teleadresowych w oparciu o Art. 20c ustawy o policji.

    Nie jestem w stanie (i chyba nikt inny nie będzie) zaproponować Ci innej metody podejścia do tego problemu.

    A z policją, to pewnie macie rację. Dopóki coś nie podpada pod Kodeks Karny, ciężko coś zrobić. W Twoim przypadku musiałoby to być oszustwo na co najmniej 200zł (o ile dobrze pamiętam).




    Mamy zrozumiec ze to straznicowe lobby wprowadzilo do kodeksu karnego ustawe o represjach w stosunku do ludzi poddajacych sie i praktykujacych aborcje ? mnie sie wydaje ze to wlasnie organizacje podobne kk stosowaly i stosuja represyjne systemy wiedzac ze ich pseudo albo papierowi wyznawcy maja za nic kazania ich "duchownych" .

    Do wszystkich: Prosimy trzymać się głównych zagadnień tematu. | moderator

    Homme Curieux
    Doskonale wiesz, że Sebastianowi chodziło o taką instytucję jak komitet sądowniczy, który jest ciałem represyjnym w "organizacji".
    Więc nie udawaj głupa i nie próbuj po raz kolejny zejść na boczne tory. Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia na obronę WTS-u i tego co robi ze śJ, to lepiej milcz i nie próbuj odbiegać od tematu.



    " />Kodeks Karny :

    Art. 152.

    § 1. Kto za zgodą kobiety przerywa jej ciążę z naruszeniem przepisów ustawy,
    podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
    § 2. Tej samej karze podlega, kto udziela kobiecie ciężarnej pomocy w przerwaniu ciąży z naruszeniem przepisów ustawy lub ją do tego nakłania.
    § 3. Kto dopuszcza się czynu określonego w § 1 lub 2, gdy płód osiągnął zdolność do samodzielnego życia poza organizmem kobiety ciężarnej, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


    Więc radzę wszechwiedzącemu administratorowi zaprzestać namawiania, inaczej sprawa może się źle skończyć, nikt nie może łamać prawa nawet broniąc swoich poglądów.



    Witam.

    Dzisiaj dostałem taką wiadomość na YT:
    W nawiązaniu do http://www.youtube.com/watch?v=Kw9egAmbvf8 Sztab antypiracki informuje, że paserstwo programów komputerowych zarówno umyślne, jak i nieumyślne może także podlegać odpowiedzialności karnej przewidzianej w Kodeksie karnym, tj. karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat 2 lub w wypadku paserstwa nieumyślnego karze grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2, jakkolwiek w wypadku znacznej wartości rzeczy paserstwo nieumyślne zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

    Podstawa prawna: art. 291 i 292 w związku z art. 293 Kodeksu karnego

    Ponadto osoba, która usuwa lub obchodzi techniczne zabezpieczenia przed dostępem, zwielokrotnianiem lub rozpowszechnianiem utworu (w tym: muzyka, film, program komputerowy, gra komputerowa) w celu bezprawnego korzystania z utworu musi się liczyć z odpowiedzialnością cywilną przewidzianą w art. 79 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, tj. obowiązkiem zapłaty potrójnej wysokości stosownego wynagrodzenia (opłaty licencyjnej) jeśli naruszenie ma charakter zawiniony lub podwójnej wysokości, jeśli jest niezawinione a także wydania uzyskanych korzyści.

    Podstawa prawna: art. 79 ust. 1 w zw. z art. 79 ust. 6 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • frania1320.xlx.pl
  •