odchudzicsie
Sciagnelem ostatnio filmik z tej imprezki, długosc to 22:20 chodzi mi o tytul nagranka które leci w 14minucie. aha pełna nazwa filmiku to "sunrise with ekwador 2003" urodziny krissa.
Jeszcze chodzi mi o tytuły nagrań które sa na stronie ekwadoru www.ekwador.com.pl w zakladkach "news" "klub" "galeria" "download" no i oczywiscie "kontakt"<--- to wlasnie ten kawalek o ktory mi najbardziej chodzi.
Prosze o pomoc z góry dziekuje.
Oj ziomek nie Manieczki Ekwador < też słucham > tylko Ekwador < takie pańswo > na którym są jedne z najlepszych klubów.... i muzyka
lol, n/c
Odświeże temat. Widze że dużo trance'owców. Ja natomiast reprezentuje drugą część tematu :-) Słucham oczywiście house'u (vocal, latino, disco, deep, funky) a także trochę downtempo, nu jazz.
Ze swojej strony moge polecić kawałki:
# RIGHTEOUS feat MJ WHITE – Love Is Love
# Cowboy – Crazy Talk 0:30
# Hardsoul feat Ron Carroll – back together
# Kojo – Mysterious Vibes 2003
# Solu Music – Fade (feat Kimblee - Grant Nelson Big Room Vocal Mix)
# Urban Blues Project + Michael Procter – Deliver Me
# Curtis Mayfield – Move On Up 0:30
# Houzecrushers – Touch Me
# Tennishero – Alone
# Deepstar – Deepstar
# Bob Sinclar – Champs Elysees Them (Jamie Lewis Steppin Out At The Disco Inferno Mix)
# Etherfox – Something different to say (Or
# Freemasons – Love on My Mind (Back to Philly mix)
Zapraszam również na forum z sygnatury.
Najlepsi z najlepszych:
Dj Kris i Dj Tiesto
Kris troche jest stary, ale dzieli i rządzi w klubach (ach Ekwador! to jest klub), i pozatym był na wielu super imprach np. Amsterdam Dance Mission 2004 (Ekwador/Manieczki Poznań) i Sunrise Festival 2006 (Kołobrzeg)
P.S dla fanów dj Tiesto i Krisa.: Można ich kawałki znaleść na Google Video i na innych stronach do ściągnięcia
1. To zgryw z klubu Equador(czy ekwador juz nie pamietam jak to sie zwie )
Watpie aby ktos znalazl tytul do tego...Kolo ktory to gra wali cala serie i miesza
Ogolnie mozesz to najszybciej znalezc na stronach z muza klubowa pod nazwa "Lodolamacz" lub "Gladiator"
2. Cholernie znajomy kawalek
Siema wszystkim forumowiczom!!!!!!
z tej strony wszelako pomocny maximus czyli....... uwaga....... tam tam taram...... Krzysiek. w sumie to troche późno zdecydoweałem sie dołączyć do ekipy armina...... ale lepiej późno niż wcale...... narazie na tą chwile mam 21 lat i jestem maniakiem trancowym, a zakochałem sie w niej w sumie od 2004 roku kiedy mając 16 lat wylądowałem na sunrise with ekwador a rok później na kolejnym festiwalu z serii sunrise i tak to wyglądało aż do tej pory pierwszy raz zafascynowałem sie albumem armina pod tytułem "76"- ten albumik po prostu spowodował u mnie wielką metamorfozę, ponieważ wcześniej byłem maniakiem rytmów hip-hopowych, a w sumie nawet do tej pory słucham od czasu do czasu dobrego hip-hopu ale tylko polskiego i wcale żadnej komerchy typu: mezo, liber czy inne głupoty......
najbardziej przypadła mi do gustu K.A.S.T.A. skład i oczywiście grupa z mojego sąsiedniego miasta czyli z wałbrzycha, a mowa tu oczywiście o grupie Trz3ci Wymiar... wracając do armina jeśli chodzi o zainteresowanie asotem to trwa to już od 3 lat, a zafascynował mnie asot 240 a konkretnie kawałek Above & Beyond - Can't sleep, jak dla mnie muzyczne cudo.....
pozdrawiam wszystkich znajomych z asota
ok dzieki juz mam od marcina, a teraz moze wiecie jak nazywają sie te kawalki ze strony www.ekwador.com.pl
Siema wie moze ktos jak zwie sie kawałek co leci na stronie ekwadoru na zapowiedzi na swieta http://www.ekwador.com.pl/ pomocy
Echmea wstęgowata
Echmea należy do rodziny Ananasowatych (Bromeliaceae) i jest blisko spokrewniona z ananasem. Obejmuje ponad 150 gatunków, występujących w tropikalnej i podzwrotnikowej Ameryce (Wenezuela, Boliwia, Peru, Brazylia, Ekwador, Kolumbia).
W naturze jest epifitem - rośnie na drzewach, w zagłębieniach kory. Pobiera wodę z opadów, a składniki pokarmowe z rozkładających się resztek organicznych.
Echmea wstęgowata (Aechmea fasciata, inaczej Aechmea lub Billbergia rhodocyanea) pochodzi z Brazylii, gdzie odkryta została w 1826 r.
W warunkach domowych może rosnąć przytwierdzona do kawałka kory lub w ziemi. Dobrze prezentuje się też w ceramicznej doniczce.
Jej rozeta może dorastać do 60 cm średnicy. Tworzą ją szerokie, wywinięte liście o dł. 30 cm - zielone, pokryte popielatymi cętkami, tworzącymi poprzeczne paski. Na brzegach mają charakterystyczne drobne kolce. Występują też odmiany o liściach czysto zielonych, marmurkowych lub żółto-zielonych.
Echmea żyje 2-3 lata, zależnie od tego, kiedy zakwitnie. Kwitnie tylko raz w życiu - przeważnie latem, ale niektóre okazy zakwitają również w innych porach. Ze środka lejka wyrasta pęd kwiatostanowy o fioletowych, drobnych, bezwonnych kwiatach, skupionych na szczycie pędu, z różowymi przykwiatkami w kształcie rozety. Utrzymuje się on ponad 6 tygodni. Po kwitnieniu pęd usuwamy u nasady, a rozeta zamiera wytwarzając 2-3 młode odrosty.
Roślina lubi stanowiska jasne, słoneczne, ale światło powinno być rozproszone. Może też rosnąć w półcieniu.
Od września do lutego optymalna temperatura to 22-24°C (nie powinna być niższa niż 12°C i nie wyższa niż 27°C).
Wymaga dużo wilgoci, zwłaszcza przed kwitnieniem. Podlewamy 2 razy w tygodniu przegotowaną, letnią wodą. W lejku rozety powinno być 2-3 cm wody, którą trzeba zmieniać co 3 tygodnie. Dobrze znosi przesuszone powietrze. Możemy zraszać roślinę, ale nie nabłyszczamy liści. Roślinę dokarmiamy latem nawozem dla kaktusów - połową zalecanej dawki, co 4 tygodnie.
Echmeę można rozmnożyć z nasion, ale jest to proces dość trudny w warunkach domowych. Łatwiejszym sposobem otrzymania nowych roślin jest przesadzanie odrostów.
Kiedy roślina mateczna całkowicie zaschnie, młode odrosty, które mają własne korzenie i osiągnęły wielkość przynajmniej połowy rośliny matecznej, przesadzamy do osobnych, małych doniczek z drenażem i samym torfem.
Wiosną następnego roku przesadzamy roślinę jeszcze raz, przed kwitnieniem, do doniczki o 1 numer większej, z lekką, przepuszczalną, bezwapniową ziemią, najlepiej z dużą ilością kory. Przykrywamy dokładnie korzenie warstwą ziemi, lekko ugniatamy i odstawiamy w zacienione miejsce na 2 dni. Później obficie podlewamy i przenosimy na stałe stanowisko.
Echmea dobrze znosi towarzystwo innych roślin o ozdobnych liściach - filodendrony, maranty, figowce itp.
Jest bardzo łatwym i wdzięcznym okazem do uprawy. Nie wymaga specjalnych warunków i dlatego polecana jest początkującym hodowcom.
Aechmea chantinii - kwiatostan w kształcie kłosów, o żółtych kwiatach i czerwonych przykwiatkach. Liście zielononiebieskie, przebarwiające się na końcach na fioletowo, popielato prążkowane, z kolczasto zakończonymi brzegami.
Aechmea fulgens - o jaskrawo zielonych liściach na wierzchu, z popielatym prążkowaniem pod spodem i wiechowatym, koralowym kwiatostanie, na którym rozmieszczone są fioletowe kwiaty.
Aechmea miniata - wiechowaty, czerwony kwiatostan z niebieskimi, drobnymi kwiatami oraz błyszczące, zielone z wierzchu, a purpurowe pod spodem liście.
Aechmea orlandiana - liście jasnozielone, z purpurowymi nieregularnymi prążkami, kłosowaty czerwony kwiatostan z drobnymi żółtozielonymi kwiatami.
Aechmea recurvata - purpurowy kwiatostan w kształcie rozety z różowymi kwiatami na szczycie, liście jasnozielone, zwężające się od mięsistej nasady w stronę końca, kolczaste na brzegach.
Gdy roślina choruje:
1. Rozeta lub pęd kwiatostanowy gnije - za dużo wody - należy wylać wodę z rozety i przesuszyć podłoże.
2. Liście schną na końcach - zbyt gorąco - podlej roślinkę, wlej wodę do lejka rozety liściowej, zraszaj roślinę miękką wodą.
3. Liście zniekształcone i lepkie, z zielonymi owadami - mszyce - należy opryskać roślinę środkiem insektobójczym.
4. Liście marszczą się i schną po kwitnieniu - normalny objaw - trzeba z odrostów wyprowadzić nowe rośliny.
5. Kwiatostan i pęd kwiatostanowy usycha, robi się brudnoróżowy
6. Roślina przez kilka lat nie chce kwitnąć - brak składników odżywczych - przesadzamy do nowego podłoża, dokarmiamy latem nawozem dla kaktusów połową zalecanej dawki co 4 tygodnie, do lejka wkładamy kawałek jabłka.
Źródło: wp.pl