Indeks odchudzicsieKalkulator wynagrodzeń (zus/podatek)Kalkulatoe daty zapłodnieniaKalkulator kodów NOKIAKALKULATOR-ODSETKI podatkowekalkulator simlock 7360kalkulator kodów do radia"kalkulowania kodów do BeckeraKalkulator odsetek umownychKalkulator odsetek ustawowych downloadkalkulator wynagrodzeń nauczycieli
  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • realwt.xlx.pl
  •  

    odchudzicsie

    Witam!

    i zapraszam do oceny moją pierwszą stronę www.TESTGSM.pl - polski serwis branży telekomunikacyjnej - najświeższe wiadomości, testy, porady, kalkulator taryf, baza zwykłych i "niezwykłych" telefonów, parametry techniczne, niespotykane gadżety, forum GSM.




    Wszelkie uwagi i spostrzeżenia mile widziane.

    Pozdrawiam!




    Nie piszę tutaj o cenach za połączenia.
    Mam na myśli ofertę telefonów.


    To będzie później a teraz jest tu i teraz a nie tam.
    Pamiętajcie drodzy "telepsowicze" (pewnie źle odmieniłem) że konkurencja jest dla nas priorytetem, i im więcej operatorów im więcej taryf, promocji tym lepiej, a ideały lobbystyczne wsadźmy miedzy książki.
    Niech i play będzie siecią dla gimnazjalistów ale jakiś efekt w cenach to przyniesie.
    A wywiad rzecznika PTK Centertel to skandal!
    Jak można wypowiedzieć się że klienci play-u to nie wierni tacy, którzy często zmieniają operatorów.
    I bardzo dobrze Proszę rzecznika ! Mamy przenośność mamy kalkulatory i mamy móżg w przeciwieństwie co do niektórych.



    Zakładam, że P4-Play zyska w tym roku pewną grupę klientów - zwłaszcza tych najbardziej wrażliwych tylko na niskie ceny i chętnie zmieniających operatorów - ale czy uda się operatorowi uzyskać odpowiednie przychody od nich i zbudować lojalnoś
    ć takich klientów to już zupełnie inna sprawa...



    Za osnews.pl w temacie o "UKE nie zrobi kalkulatora taryf"

    Akurat takie “debilizmy” powinny być wpisane w warunki koncesji dla operatorów telekomunikacyjnych/telewizji a także firm ubezpieczeniowych i banków - pełna transparentość pobieranych kosztów, prowizji, sposobów wyliczania zdolności kredytowej itp - opisana w otwartych formatach danych i dostępna dla każdego. Równy dostęp do informacji to _PODSTAWA_ wolnego rynku.



    >> Dość złożone sa procedury i zniechęcające niestety...[color=blue]
    >
    > tego sie niestety spodziewalem :([/color]

    W skrócie wygląda to tak:

    [url]http://www.pkpenergetyka.pl/z02/pl/dla_domu/chcesz_zmienic_sprzedawce/procedura_zmiany_sprzedawcy/[/url]

    A w praktyce troszkę się to potrafi ciągnąć, choć nie jest to niemożliwe.
    Ale trzeba przeliczyć, czy się opłaca. Na tej stronie jest kalkulator taryf.
    Podobne kalkulatory oferują inni sprzedawcy.




    Nie umarł tylko jest w hibernacji :lol: na koniec kwietnia podam zużycie prądu. Co do prognoz Leona, jeśli chodzi o schłodzenie gruntu to nie miał racji. U mnie praktycznie na koniec sezonu grzewczego z ziemi powraca glikol o temp. od 4 do 8 st.C. Czyli Matka Ziemia odbiera chłód i nic sobie nie robi z wyliczeń Leona :wink: Proszę bardzo rok 2008 (mam każdy miesiąc od uruchomienia):
    stycz-344 pln
    luty-262
    marz-285
    kw-174

    Takie mam opłaty za energię elektr. na cały dom (ogrzewanie, CWU, TV, komp, świetlówka całą noc przed domem itp.) w taryfie G12.
    Dokładne dane obliczam na podstawie str inter zewt teren, tam jest kalkulator taryfowy.
    Dla mnie PC to temat zamknięty. PC działa poprawnie, bezobsługowo. Po prostu warte wydanych pieniędzy i tyle :D

    pozdro


    ps. Leon nie ma racji, bo nie zużywam więcej energii co następną zimę.



    We wcześniejszych postach przeczytałem, że u nas jest bardzo tania energia ...
    poniżej link do kalkulatora taryfowego w szwedzkim VATTENFALL ,
    1 SEK = 0,39 cena 1 kWh = 0,9463 - 1,0625 SEK

    http://www.vattenfall.se/www/vf_se/v...xkna/index.jsp



    witam:)
    Jeżeli jesteś w stanie określić ilość zużywanej wody i w jakim czasie to korzystając z kalkulatora taryfowego lokalnego ZE możesz policzyć koszty. Przykładowo w moim ZE http://www.enion.pl/pl/tarnow/taryfa...atory_taryfowe



    Ponieważ możemy już sobie wybierać dowolnego dostawcę energii elektrycznej myślę że dobrze by było porównać ceny prądu u różnych dostawców.
    Na razie znalazłem coś takiego:
    http://www.energa.pl/energia_dla_domu/tani_prad.xml

    Myślę jednak, że warto by porównać ceny w taryfach G11 (całodobowa) i G12 (licznik dwutaryfowy).
    Co więcej, niektórzy operatorzy mają oprócz taryfy G12 inne oferty - np niska taryfa jest w nocy i w weekendy. U mnie w GZE (Vattenfall) chyba tego (tani prąd w weekendy) nie ma. A właśnie buduję dom, który bedzie ogrzewany pompą ciepła i taka taryfa by się przydała.
    Najlepiej jakby zrobic coś na kształt kalkulatora, który miałby w sobie ceny wszystkich operatorów (dostawców) dla w/w taryf i w zależności od zużycia można by sobie łatwo określić najtańszego dostawcę.
    Podejmie się ktoś takiego zadania? A może już gdzieś takie narzędzie jest, ale nie znalazłem?

    KubaB



    Zobacz sobie jak jest w Lublinie:
    www.lubzel.com.pl
    Na stronie jest kalkulator taryfowy. Można sobie porównać różne warianty taryf i zobaczyć ile trzeba za to zapłacić. Ja mam taryfę weekendową (G12NW 3-fazowa) i zużycie na 1 taryfie wynosi ok. 30 % ogólnego zużycia. Pralka, zmywarka, bojler i kosiarka elektryczna. Wszystko staramy się puszczać na 2 taryfie.

    Darek



    witam:)
    Polecam strony w necie lokalnych ZE. tam są kalkulatory taryfowe i łatwo można zobaczyć i policzyć koszt energii. Dla przykładu kalkulator w moim ZE http://www.enion.pl/pl/tarnow/taryfa...atory_taryfowe
    Czarno na białym widać tam za co płacimy. Dla grupy VI (prowizorka) taryfa C11.




    Taryfy klepie człowiek bo niby kto miałby to zrobić a za liczenie taryf odpowiada komputer, nawet te miliony kombinacji :-) Chodziło mi o to, że w przypadku takiej Lufthansy mamy 203 lotniska, co daje nam 20 503 możliwe pary miast. Przy założeniu, że cena w obie strony się różni mamy już 41 006 cen. No to weźmy jeszcze założenie, że pomiędzy niektórymi miastami lata kilka samolotów dziennie i każdy kurs jest inaczej wyceniany. Szybciutko rośnie nam liczba kombinacji. I weźmy jeszcze założenie, że mamy cennik na pół roku. Możesz lecieć 1. stycznia i wracać tego samego dnia. Możesz wracać też 2. stycznia, 3. stycznia, itd. Takich możliwości datowych jest (o ile dobrze liczę) 33 306 (przy jednym locie dziennie). Biorąc pod uwagę liczbę kombinacji miast i dat mamy coś, co się ledwo mieści na moim kalkulatorze i wynosi 1 365 745 836. Może coś źle policzyłem (bardzo prawdopodobne;) ), ale chyba nie powiesz mi, że ktoś taką liczbę kombinacji (lub coś podobnego) klepie ręcznie do systemu. A jeśli tak, to nie dziwię się, że czasem się ktoś pomyli i mamy superpromocję:D

    Rozumiem, że im trasa bardziej popularna, tym bilety droższe, a jak konkurencja większa to tańsze. Tylko skąd system wie, że akurat na takiej trasie i na taką datę ma wyświetlić tą konkretną cenę. Czy są one grupowane regionami/krajami, tak jak pisał L4, czy też może cena jest ustalana na podstawie porównywania się z aktualną ofertą konkurencji na tej samej trasie - o to mi chodziło. W sumie to grupowanie na regiony, plus okresy czasowe i ręcznym wprowadzaniem promocji na wybrane loty całkiem mocno do mnie przemawia i wydaje się możliwe do wykonania.



    Myślę że IC BP powinna raczej zrobić szkolenia dla nowych fc (lub nie takich nowych) - znakomita ich część nie potrafi rozróżnić MRN T1 od MRN Ex, UC wywozu od UC wyprowadz, o umiejętności "czytania" Isztara czy skorzystania z kalkulatora taryfowego nie wspomnę - wyższa szkoła jazdy.



    1 załącznik(i) Cytat:
    wart.celna 1 paczki=1 x0,60x2,2915zł(kurs USD)=1,37 zł
    Uszczuplone należności celne-0,79 zł,podatku Vat-1,85 zł,podatku akcyzowego-6,28 zł
    Do Despero te kwoty nie przemawiają i nie rozumie on ni w ząb tego sposbu liczenia należności. Każdy obywatel może skorzystać z kalkulatora taryfowego i dla jednej paczki fajek przy cenie podanej przez larrego1 wyjdą mu kwoty takie:Załącznik 2



    Cytat:
    Napisał kotagus Akurat tak mam, że żadne z tych urządzeń nie hałasuje (taki układ mieszkania i urządzenia supersilent), a do dzieci to już nawet jeden dźwięk nie dociera (z tych urządzeń). No i można zaprogramować uruchomienie się w czasie żądanym.

    Ale zaciekawiłaś mnie symulacją. Możesz mi podać stronę, gdzie mogę takie coś zrobić?
    Sorki, że tak późno ;) Wcześniej zakłady miały swoje kalkulatory taryfowe na stronach www. Teraz po konsolidacjach nieco gorzej. Ale pewnie znajdziesz taki tutaj. A potwierdzenie mojej opinii masz tu



    Cytat:
    wyzszosc pal nad ntsc to kwestia wyimaginowana...jesli zabierasz sie za video powaznie to od razu pomysl o dobrym sofcie a taki poradzie sobie z wlasciwa konwersja w obie strony.w kwestii xha1 vs hv30 to nie masz sie co zastanawiac - oczywiscie bierz xh (jesli masz kogos kto to przywiezie bez cla to tez bym sie skusil na jedna kamere...).pozdro

    ps jest tylko jedno ALE - ta kamera wszedzie stoi po okolo 3k$...cena na bestpricecameras jest co najmniej podejrzana...tym bardziej ze nie ma przycisku "whats in the box" a bywa tak ze sprzedaja kamere bez obiektywu...za te cene bym bral 10 takich (kredyt w banku i wystawka na alledrogo...)
    Odpowiedz brzmi - refurbished... kamerki ze zwrotow. No ciekawe jak to wyglada z kompletnoscia. Co do cla, to wedlug mnie nie jest az tak zle = wedlug kalkulatora taryf celnych wychodzi 616 zl. Mysle ze koszt sprowadzenia i kamery wyniosl by mniej wiecej tyle albo troche wiecej niz nowy Canon HV30.

    Pozdrawiam



    U nas tak samo . Niby Energia Pro jest najtańsza.

    Zobacz na stronę : http://www.twojprad.pl

    Tam jest kalkulator taryfowy.



    elegancki gadżet

    http://kalkulacja2006.plk-sa.pl/



    Odpowiedz i przeciwwaga dla tematu "[iphone 3G] nie taki wspaniały"

    1. Gigantyczny 3,5-calowy ekran o rozdzielczości 480x320 pikseli, czytelny w ostrym słońcu.

    2. Funkcja multitouch, akcelerometr i wielka powierzchnia ekranu w połączeniu z błyskawiczną reakcją na polecenia tworzą jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny interfejs użytkownika, o którym krążą już legendy.

    3. Równie legendarna (z resztą zasłużenie) wysoka jakość wykonania urządzenia.

    4. Ogromna ilość pamięci wewnętrznej.

    5. Wszystko dostajemy na tacy – iTunes daje prosty dostęp do przepotężnej bazy LEGALNEJ muzyki, filmów, seriali, podcastów, gier i programów – a wszystko to oglądamy/słuchamy na komputerze i iPhonie bez żadnych konwersji i w wysokiej jakości, żaden z programów nie ma problemu braku kompatybilności z urządzeniem, a aplikacje uTorrent, eMule i inne lądują w koszu.

    6. Wielka scena programistyczna niezależna od App Store – tony bezpłatnych aplikacji, a wśród nich chociażby Quake, Gadu Gadu czy encyklopedia PWN.

    7. Najwygodniejsza na rynku mobilna przeglądarka internetowa – Safari w iPhonie nie opiszą żadne słowa, to trzeba przeżyć.

    8. Plany taryfowe w Erze i Orange uwzględniające „Internetowość” urządzenia poprzez ryczałt na dostęp do sieci.

    9. Najatrakcyjniejsze wizualnie i najbardziej dopracowane programy przygotowane z myślą o telefonach komórkowych trafiają właśnie na iPhone’y. Porównywalne aplikacje pod Symbianem i Windows Mobile są często kilkakrotnie droższe. Programy w cenie wyższej niż 10$ to rzadkość na iPhonie. Cena aplikacji jest w wyśmienitej większości przypadków adekwatna do jakości (przeważnie 5 dolarów i mniej). Każdy program przed trafieniem do App Store jest sprawdzany wcześniej przez grono specjalistów Apple’a. Tu nie ma bubli.

    10. I jeszcze tona innych szczegółów – takich jak WiFi, najlepszy naukowy kalkulator jaki w standardzie trafia do telefonów, najlepszy klient zdalnego pulpitu – Jaadu, genialne gry takie jak Asphalt 4, Enigmo, Monkey Ball, Galagon, Crash Kart, płynne pełnoekranowe filmy z YouTube, wyjście TV, HSDPA, gniazdo JACK słuchawek 3,5 mm i niepowtarzalny, olbrzymi rynek akcesoriów nie ograniczony do jednego tylko producenta...

  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • frania1320.xlx.pl
  •